• +48 32 500 03 01

ForIP

Aktualne Oferty Pracy

ForIP Spółka z o.o. to firma technologiczna, która specjalizuje się w integracji rozwiązań informatycznych dla Użytkowników Biznesowych. Zapewniamy najwyższy poziom doradztwa handlowo - technicznego, wparcie serwisowe oraz pomoc w prowadzeniu zaawansowanych projektów IT. Poniżej przedstawiamy oferty pracy na wybranych stanowiskach. Aplikuj na stanowisko, wysyłając CV na adres: praca@forip.pl

Dział Handlowy
Biuro Obsługi Klienta
Dział Techniczny
Czy to Ty?
Czy to Ty?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży rozwiązań IT

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie współpracy handlowej z powierzoną grupą Klientów Końcowych.

Twój zakres obowiązków
  • Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Pracodawcę

  • Bieżąca współpraca z powierzonymi klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje z Klientem

  • Bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania oferowanych produktów

  • Współpraca z działem technicznym na etapie realizacji wdrożeń

  • Monitoring i analiza porównawcza konkurencji w zakresie produktowo-cenowym

  • Reprezentowanie firmy na konferencjach krajowych oraz zagranicznych

  • Promocja produktów oraz usług oferowanych przez Pracodawcę

  • Dbanie o wzorowe relacje z klientami i wizerunek firmy

To oferujemy
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowania

  • Stabilne warunki zatrudnienia w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Liczne szkolenia i konferencje branżowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia własnych umiejętności

  • Umowa o pracę na pełny etat, umowa typu B2B lub umowa zlecenie dla studentów

  • Profesjonalne narzędzia pracy: samochód, telefon oraz notebook

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Ubezpieczenie grupowe

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe (lub studenci/studentki ostatniego roku studiów)

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Pełne zaangażowanie w powierzone zadania

  • Zaawansowane umiejętności interpersonalne

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Prawo jazdy kat. B

Benefity
  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

Aplikuj na stanowisko, wysyłając CV na adres: praca@forip.pl

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi i chcesz podjąć współpracę, uzyskać więcej informacji lub po prostu skonsultować się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Niezależnie od tego, którą formę kontaktu wybierzesz, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić wsparcia i podjąć kroki w kierunku korzystnej współpracy.

Zadzwoń lub napisz do nas:

Sekretariat:

+48 32 500 03 01

biuro@forip.pl

Dział Handlowy:

+48 32 500 03 02

handlowy@forip.pl

Dział Techniczny:

+48 32 500 03 03

techniczny@forip.pl

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi i chcesz podjąć współpracę, uzyskać więcej informacji lub po prostu skonsultować się z nami, jesteśmy do twojej dyspozycji. Niezależnie od tego, którą formę kontaktu wybierzesz, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić wsparcia i podjąć kroki w kierunku korzystnej współpracy.